Kvalitāte

Kvalitatīvu materiālu izvēle un nepārtraukta tehnoloģisko procesu kontrole un atbilstība atbilstošo standartu norādījumiem ir Latvia Industrial Coating galvenie principi, tāpēc mēs varam garantēt savu darbu kvalitāti un ilgmūžību.

Kvalitatīva pulverkrāsošana sākas ar kvalitatīvu metāla virsmas sagatavošanu. Tikai atbilstoši kvalificēti speciālisti var pareizi identificēt un ieviest metāla sagatavošanas metodes, izmantojot vismodernākās tehnoloģijas. Darbinieku kvalifikācija un tehnoloģiskais progress ir jomas, kurās uzņēmums katru gadu iegulda lielāko peļņas daļu.

Latvia Industrial Coating ir viena no modernākajām un jaunākajām automātiskā konveijera tipa pulverkrāsošanas līnijām Latvijā (KIGO, Grieķija) , kas savu darbību ir uzsākusi 2019.gadā.

  • Kopējās ražošanas platības > 1800 m2
  • Automātiskās līnijas konveijera darba ātrums 1-4m/min
  • Maksimālie detaļu izmēri: 3000x1500x800mm (garums, augstums, platums)
  • Maksimālais vienas detaļas svars: <100kg
  • Manuālās pulverkrāsošanas iekārtas: Wagner un Gema
  • Detaļu automātiskā pirmsapstrādes līnija 26m garumā satur sekojošus apstrādes posmus
                      1. Detaļu mazgāšana un pirmreizēja attaukošana;
                      2. Attaukošana un fosfatizācija (Pirms pulverkrāsas uzklāšanas metāls tiek mazgāts ar sārmu šķīdumu,                                  seko cinka fosfatizācija un pasivācija
                      3. Četrpakāpju mazgāšana ar reversajā osmozē attīrītu demineralizētu un atsāļotu ūdeni

Pēc pirmsapstrādes detaļas tiek nožāvētas krāsnī pie 150°C, tālāk detaļas atdziest līdz apkārtējās vides temperatūrai un tiek pārklātas ar attiecīgo pulverkrāsu. Pēc pārklāšanas ar pulveri detaļas nonāk galvenajā krāsnī kur, atkarībā no konveijera ātruma un konkrētās krāsas tehnoloģiskajām prasībām, krāsa polimerizējas 10-20 minūtes pie temperatūras no 180°C līdz 240°C.

Pilns darba cikls, no detaļas uzkāršanas uz līnijas līdz iepakošanai, aizņem no 1-4 stundām, atkarībā no detaļas lieluma, kvalitātes prasībām un citiem faktoriem. Sevišķa uzmanība tiek veltīta kvalitātes kontrolei pirms detaļu iepakošanas, kas tiek veikta saskaņā ar klientu prasībām. Katra detaļa var tikt iepakota atsevišķi, pakošanas piemērus varat redzēt sadaļā – galerija.

Jūs varat augšupielādēt savus rasējumus un pieprasīt mums cenas piedāvājumu kontaktu sadaļā

Pasūtījumu izpildes termiņš 1-5 darba dienas.Kavlitatīva dažādu virsmu krāsošana

Kavlitatīvā pulvekrāšošanas tehnoloģija Jelgavā