Par mums

LATVIA INDUSTRIAL COATING SIA ir daļa no starptautisku uzņēmumu grupas – Bjerrum Nielsen Group

Bjerrum Nielsen stāsts aizsākās 1949. gadā, kad Nīls Bjerrums Nīlsens saskatīja iespējas strauji augošajā radioaparātu tirgū, kā rezultātā viņš izveidoja savu galdniecības darbnīcu un cita starpā ražoja radio skapjus uzņēmumam Bang & Olufsen.

Kvalitāte, radošums un elastība bija galvenās vērtības toreiz un kopš tā laika, un šīs trīs vērtības apvienojumā ar daudzām inovācijām nodrošināja stabilu pamatu mūsu nepārtrauktai izaugsmei un panākumiem. Šī izaugsme ir izpaudusies gan jaunos pakalpojumos, gan arvien pieaugošā automatizācijas līmenī, kā rezultātā Bjerrum Nielsen tagad spēj piedāvāt vienas pieturas aģentūru, sākot no CNC un rūpnieciskās krāsošanas līdz apdarei un klientu iepriekšējai montāžai, produktiem un pusfabrikātiem.

Tajā pašā laikā mūsu daudzu gadu pieredze ļauj mums sniegt padomus un sniegt ieguldījumu produktu un risinājumu izstrādē, kas rada vērtību klientiem no daudzām dažādām nozarēm.

Šobrīd uzņēmums pieder profesionālai investoru grupai, tostarp Niels Bjerrum Nielsen diviem dēliem Džonam un Klausam, kuri joprojām ir akcionāri. Claus Bjerrum Nielsen arī aktīvi piedalās ikdienas vadībā, pildot pārdošanas direktora pienākumus.

Uzņēmuma atskaites punkti:

  • 1949.gads Niels Bjerrum Nielsen nodibina uzņēmumu
  • 1964.gads Bjerrum Nielsen ir viens no pirmajiem uzņēmumiem Dānijā, kas ieviesa peļņas sadali
  • 1976.gads Džons Bjerrums Nīlsens pārņem uzņēmumu no sava tēva
  • 1983.gads Pirmās robotizētās sistēmas tiek izmantotas rūpnieciskajā krāsošanā un iezīmē liela mēroga automatizācijas sākumu
  • 2014. gads: Profesionāls īpašnieku loks nozīmē, ka tiek turpināta pieredzes pilnveidošana un nodrošināta izaugsme
  • 2019: Uzņēmums iegādājas pulverkrāsošanas uzņēmumus P. Schmidt Ringsted A/S, Baltic Industrial Coating UAB un atver Latvia Industrial Coating SIA pulverkrāsošanas līniju Jelgavā, Latvija.
BJERRUM NIELSEN GRUPA

Bjerrum Nielsen grupu veido šādi uzņēmumi:

John Bjerrum Nielsen A/S ir Dānijas vadošais uzņēmums CNC kokapstrādes, virsmas apstrādes un koka, plastmasas un metāla krāsošanas ar robotu, kā arī lāzergravēšanas, tampondrukas, montāžas un sistēmu piegādes jomās. Uzņēmumam ir ISO 9001 sertifikāts un tas ir vadošo Dānijas un ārvalstu elektronisko iekārtu, mēbeļu, logu un automašīnu ražotāju piegādātājs – visās nozarēs, kur kvalitāte, jauda un elastība ir izšķiroša.John Bjerrum Nielsen A/S savā Brammingas rūpnīcā, kuras ražošanas platība ir apm. 13 000 kvm.

P. Schmidt Ringsted A/S ir viens no vadošajiem tērauda un metāla pulverkrāsošanas uzņēmumiem Dānijā, kā arī sniedz plastmasas un metāla priekšmetu “slapjās” krāsošanas pakalpojumu. Uzņēmums dibināts 1997. gadā, un tas piegādā augstas kvalitātes produktus partneriem, no kuriem liela daļa atrodas Dānijā, apgaismojuma, mēbeļu, iekārtu, būvniecības un dizaina jomās – visās nozarēs, kur kvalitāte, jauda un elastība ir izšķiroša. P. Schmidt Ringsted A/S savā Ringstedas rūpnīcā nodarbina aptuveni 25 darbiniekus, un ražošanas platība ir apm. 4400 kvm.

UAB Baltic Industrial Coating. Ar diviem uzņēmumiem Lietuvā Baltic Industrial Coating ir viens no vadošajiem uzņēmumiem tērauda un metāla pulverkrāsošanas jomā.Uzņēmums tika dibināts 2004. gadā ar savu pirmo rūpnīcu Viļņā, bet pēc tam paplašinājās ar otro rūpnīcu Kauņā. Divas uzņēmuma ražotnes piegādā produktus partneriem galvenokārt būvniecības, dizaina, armatūras un furnitūras jomās un mēbeļu nozarēs, kur kvalitāte, kapacitāte un elastība ir būtiska.Baltic Industrial Coating abās rūpnīcās nodarbina aptuveni 45 darbiniekus, un kopējā ražošanas platība ir apm. 2000 kvm.

SIA Latvia Industrial Coating. Uzņēmums Latvia Industrial Coating, kas koncentrējas uz tērauda un metāla pulverkrāsošanu, ir grupas jaunākais papildinājums.Uzņēmums dibināts 2018. gadā (ražošana no 2019.gada), un tas piegādā produktus partneriem galvenokārt mēbeļu, dizaina, armatūras un aprīkojuma un mašīnbūves jomās – nozarēs, kur kvalitāte, jauda un elastība ir ļoti svarīga. Latvia Industrial Coating savā rūpnīcā Jelgavā nodarbina 16 darbiniekus ar kopējo ražošanas platību apm. 1800 kvm