Pulverkrāsošana 

Metāla pulverkrāsošana radās Vācijā pirms vairāk nekā 50 gadiem un šobrīd ir viena no populārākajām un uzticamākajām metāla krāsošanas metodēm. Šī krāsošanas metode tiek plaši izmantota - pulverkrāsotas būvkonstrukcijas, fasādes un iekšējās apdares elementi, dažādu industriālo iekārtu daļas, mēbeles un dizaina priekšmeti, elektronika un sadzīves tehnika, rotaļlietas u.c. Rūpnieciskajai pulverkrāsošanai nepieciešamas atbilstošas tehnoloģiskās līnijas, kas spēj darboties automātiski un īsā laika periodā nokrāsot simtiem un tūkstošiem metālizstrādājumu.

Metāla izstrādājumi ar pulverkrāsu ir ārkārtīgi izturīgi pret ārējām atmosfēras, ķīmiskām un fizikālām ietekmēm: izturīgi pret nodilumu, triecieniem, skrāpējumiem. Šādi krāsoti metāli ir izturīgāki pret koroziju.

Mūsu pieredzējušie speciālisti ieteiks, kā labāk sagatavot detaļas krāsošanai, no ļoti plašā klāsta palīdzēs izvēlēties pareizo krāsu, krāsu, faktūru, lai krāsotais izstrādājums atbilstu prasībām.

Mēs krāsojam melno metālu, cinkoto metālu, nerūsējošo tēraudu, alumīniju un krāsaino metālu detaļas

RAŽOŠANAS PROCESS

METĀLA VIRSMAS SAGATAVOŠANA

Metāla virsmas sagatavošana. Izmantojot dažādas mehāniskās un ķīmiskās metodes, metāls tiek notīrīts, lai virsma būtu īpaši tīra

(sīkāk sadaļā kvalitāte).

PULVERKRĀSOŠANA

Metāla virsma tiek pārklāta ar speciālu pulverveida polimēru krāsas aerosolu, kas elektromagnētisko spēku ietekmē vienmērīgā slānī pielīp pie metāla virsmas.

POLIMERIZĀCIJA

Ar pulveri pārklātās daļas ievieto polimerizācijas krāsnī , kas sakarsēta līdz 180-240°C. Atkarībā no metāla biezuma un krāsas pulvera īpašībām produkts tiek uzglabāts šajā temperatūrā 10-30 minūtes. Pulveris kūst augstā temperatūrā un pārklāj metāla virsmu ar vienmērīgu 0,04-0,120 mm biezu slāni.

Metāla virsmas sagatavošana, pulverkrāsošana un polimerizācija